Все підійшло ідеально. Хороша якість. Швидка доставка. Рекомендую.
Дякуємо за відгук! Щоправда якщо "все підійшло ідеально", тоді чому у відгуку вказано "опис не актуальний"?..
Не ображайтеся, але за російську.
Все швидко та коректно
Всё чётко и быстро отличный продавец! Рекомендую!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Все Ок, спасибо
Связались на следующий день потому что я сделал заказ в нерабочее время (вроде после девяти вечера)
Вчасно обробили замовлення, вклались в обіцяні строки, і приємні менеджери. Спасибі за співпрацю.
Рекомендую.