Кошик
903 відгуків
+380 (93) 257-28-28
+380 (44) 383-11-76
TopParts - комплектуючі для ноутбуків

Шлейфи для ноутбуків

Кожен раз відкриваючи і закриваючи кришку свого ноутбука, ви піддаєте механічної навантаженні цілий ряд елементів. Дане явище називається природним зносом і в цьому немає нічого страшного. Це як в будь-якому автомобілі з часом потрібно замінювати всякі ремені, гальмівні колодки і т. п. В процесі експлуатації така важлива деталь як шлейф екрану для ноутбука поступово перетирається і пошкоджується. До речі, часто цей шлейф ушкоджують при спробах самостійно що-небудь замінити в ноутбуці без належної на те підготовки. Також інколи виходить з ладу шлейф HDD (шлейф для підключення жорсткого диска). Як наслідок, на екрані вашого ноутбука можуть з'явитися різні кольорові смуги, мерехтіння і інші проблеми, а в деяких випадках взагалі картинка може перестати відображатися. Якщо пошкоджується шлейф HDD, то ноутбук перестає завантажуватися і визначати підключення жорсткого диска.

У таких випадках Вам необхідно буде провести заміну цього самого шлейфа. Тобто, не завжди проблема із зображенням на екрані пов'язана з проблемою з самим екраном (матрицею) або відеочіпом. У багатьох випадках потрібно просто замінити шлейф.

Хотілося б ще раз звернути Вашу увагу, що заміна шлейфу є не простою операцією і робити заміну без належних на те навичок не рекомендується так як Ви можете завдати шкоди вашому портативному комп'ютеру. У нашому сервісному центрі можливо заміна будь-якого виду шлейфів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner