Кошик
900 відгуків

Вітаємо! Зараз у нас вихідний. Будь ласка, оформіть замовлення (або залиште контактний номер телефону) і ми його обробимо в найближчий робочий день. 😉😉

+380 (93) 257-28-28
+380 (44) 383-11-76
TopParts - комплектуючі для ноутбуків

Петлі для ноутбуків

Однією з складових елементів корпусу ноутбука є петлі. Це, як правило, металеві шарніри, які і дозволяють користувачеві відкривати кришку ноутбука і фіксувати її в потрібному положенні. У переважній більшості випадків, ці самі петлі служать вірою і правдою стільки, скільки живе весь ноутбук. Але якщо кришку ноутбука постійно відкривати за один з кутів або навіть просто постійно відкривати та закривати - то петлі з часом розхитуються і втрачають свої споживчі властивості. Коли ваш ноутбук стоїть на столі і ви його використовуєте по роботі (офісний варіант), то не варто кожен день по закінченню робочого часу і виключення ноутбука закривати кришку адже вранці знову відкривати!
Звичайно ж, причиною поломки петель також можуть бути і різного роду механічні пошкодження ...
Якщо у вас все ж сталося це прикра подія, то в нашому магазині ви можете придбати необхідні петлі для вашого ноутбука.

Асортимент петель постійно розширюється, деякі петлі можуть бути взаємозамінні з іншими - тому якщо ви не знайшли своєї моделі, то напишіть нам і ми обов'язково вам допоможемо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner