Кошик
923 відгуків

Вітаємо! Зараз у нас вихідний. Будь ласка, оформіть замовлення (або залиште контактний номер телефону) і ми його обробимо в найближчий робочий день. 😉😉

+380 (93) 257-28-28
+380 (44) 383-11-76
TopParts - комплектуючі для ноутбуків

Акумулятори для ноутбуків Hewlett packard

У нашому асортименті представлені як оригінальні, так і сумісні акумуляторні батареї (т. зв. «ліцензії»). Оригінальні акумуляторні батареї – це батареї, які вироблені фірмою-виробником відповідного бренду. Як правило, оригінальні батареї вище за якістю, ніж «ліцензійні» і вони гарантовано сумісні з відповідним ноутбуком. Сумісні або так звані «ліцензійні» батареї часто проводяться на тих же заводах, але при їх виготовленні використовуються більш дешеві матеріали. В першу чергу це завжди помітно по матеріалу пластику. При виготовленні сумісних батарей використовуються більш дешеві li-ion елементи. Тим не менш, оригінальні акумуляторні батареї, як правило, надходять у продаж через 2-3 роки після виготовлення. Це пов'язано з тим, що компанія-виробник проводить їх в першу чергу для обслуговування по гарантії раніше проданих апаратів і лише надлишки і залишки надходять у вільний продаж. Ліцензійні батареї виготовлені для продажу, тому вони завжди «свіжі». На всі види акумулятор ми надаємо гарантію 12 міс.

Акумуляторні батареї також розрізняються по місткості – одному з найбільш важливих параметрів будь батареї. Чим більш ємна (або потужна) батарея – тим більше вона в розмірах, адже для того, що б збільшити її ємність до батареї додають додаткові елементи (тепер розумієте, чому називають саме «акумуляторна батарея» - всередині стоять кілька елементів, батарея). Якщо Вам необхідна більш висока автономність, то вибір на користь акумулятора підвищеної ємності очевидний. Тим не менш, у таких випадках доведеться пожертвувати тим, що ноутбук буде більш важким і може не поміститися в маленьку сумочку, яку спеціально для нього купували при покупці. До речі, для деяких ноутбуків існують так звані «додаткові» акумулятори, які можна підключити до ноутбука додатково з основною батареєю.

У даному каталозі надані акумуляторні батареї для ноутбуків сімейства Hewlett packard.

Если Вы не нашли нужную Вам батарею – смело обращайтесь к нам любым удобным способом и наши специалисты всегда Вам помогут. Наш каталог постоянно расширяется и возможно нужная Вам батарея уже имеется на складе или находится в пути к нам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner