Кошик
908 відгуків
+380 (93) 257-28-28
+380 (44) 383-11-76
TopParts - комплектуючі для ноутбуків

M5Y1K - проблеми із сумісністью батарей

M5Y1K - проблеми із сумісністью батарей

Батареї із маркуванням M5Y1K у виробника Dell вперше з’явилися ще у 2015році і комплектувалися в ноутбуках аж до 2020року. Ця модель батареї мала так зване «довге життя» - її використовували в ноутбуках більше ніж 2 роки, що являється доволі рідкісним явищем (до речі, подібна ситуація – не єдина і зустрічається не лише у виробника Dell!) За цей час еволюція в розвитку мікропроцесорів звісно не стояла на місці і з часом з’являлися все нові і нові технології. В якийсь час виробником ноутбуків було додано нову складову в контролерах живлення акумуляторів і тому батареї, в яких використовували контролери живлення із попередніх ревізій – стали не сумісними з більш «свіжими» (новими) ноутбуками. Саме це і стало причиною того, що батареї із маркуванням M5Y1K не завжди підходять до ноутбуків, де вони повинні працювати. На даний момент виробники акумуляторів цю проблему вже вирішили і почали використовувати контролери живлення нової ревізії, але жодного способу відрізнити «старий контролер» від «нового контролеру» без фізичної спроби перевірки із ноутбуком – не існує.

Наша компанія очікує велику поставку батарей для ноутбуків, де будуть такі батареї і по запевненням постачальника – всі вони містять т.з. «нові контролери» (M5Y1K Fully compatible). Але ця інформація стосується лише оригінальних батарей (A47098) і, на жаль, не стосується т.з. «ліцензійних акумуляторів» (A47172).

Просимо при замовленні акумуляторів M5Y1K враховувати вище наведену інформацію. Також варто враховувати цю інформацію при зверненні по гарантії від клієнтів, які придбали таку позицію нещодавно і звертаються по причині «помилка батареї з ноутбуком» (чи подібні).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner