Кошик
923 відгуків

Вітаємо! Зараз у нас вихідний. Будь ласка, оформіть замовлення (або залиште контактний номер телефону) і ми його обробимо в найближчий робочий день. 😉😉

+380 (93) 257-28-28
+380 (44) 383-11-76
TopParts - комплектуючі для ноутбуків

Акумулятори для ноутбуків Acer

 

У нашому асортименті представлені як оригінальні, так і сумісні акумуляторні батареї (т. зв. «ліцензії»). Оригінальні акумуляторні батареї – це батареї, які вироблені фірмою-виробником відповідного бренду. Як правило, оригінальні батареї вище за якістю, ніж «ліцензійні» і вони гарантовано сумісні з відповідним ноутбуком. Сумісні або так звані «ліцензійні» батареї часто проводяться на тих же заводах, але при їх виготовленні використовуються більш дешеві матеріали. В першу чергу це завжди помітно по матеріалу пластику. При виготовленні сумісних батарей використовуються більш дешеві li-ion елементи. Тем не менее, оригинальные аккумуляторные батареи, как правило, поступают в продажу через 2-3 года после изготовления. Это связано с тем, что компания-изготовитель производит их в первую очередь для обслуживания по гарантии проданных ранее аппаратов и только излишки и остатки поступают в свободную продажу. Лицензионные батареи изготовлены сразу для продажи, поэтому они всегда «свежие». На все виды аккумулятор мы предоставляем гарантию 12 мес.

Акумуляторні батареї також розрізняються по місткості – одному з найбільш важливих параметрів будь батареї. Чим більш ємна (або потужна) батарея – тим більше вона в розмірах, адже для того, що б збільшити її ємність до батареї додають додаткові елементи (тепер розумієте, чому називають саме «акумуляторна батарея» ― всередині стоять кілька елементів, батарея). Якщо Вам необхідна більш висока автономність, то вибір на користь акумулятора підвищеної ємності очевидний. Тем не менее, в таких случаях придется пожертвовать тем, что ноутбук будет более тяжелым и может не поместиться в маленькую сумочку, которую вы специально для него приобретали при покупке. Кстати, для некоторых ноутбуков существуют так называемые «дополнительные» аккумуляторы, которые можно подключить к ноутбуку дополнительно с основной батареей.

В данном каталоге предоставлены аккумуляторные батареи для ноутбуков семейства Acer, в том числе Gateway, Packard Bell, eMachines.

 

Если Вы не нашли нужную Вам батарею – смело обращайтесь к нам любым удобным способом и наши специалисты всегда Вам помогут. Наш каталог постоянно расширяется и возможно нужная Вам батарея уже имеется на складе или находится в пути к нам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner